10 stycznia 2023

W grudniu wiele się działo. W naszym domu gościliśmy studentów medycyny i misiowy szpital. Zaprosiliśmy do wspólnej zabawy stetoskopami, zabawkowymi gipsami i plasterkami dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka nr 5. Przedszkolaki wraz z wolontariuszami przygotowały też laurki dla dzieci hospitalizowanych na onkologii, które święta będą musiały spędzić w szpitalu. W grudniu odwiedzili nas Mikołajowie, także ten prawdziwy z Finlandii, który gościł w Poznaniu na zaproszenie honorowego Konsula Finlandii. Dziękujemy za prezenty Firmie Consdata, Firmie Sii, SKC i Caritas Strzeszyn – Krzysztof Tomiak, Pani Marta Kulpińska i p. Aleksandra Pietraszkiewicz- amLocus- zarządzanie Nieruchomościami, p. Leszek Liszyński, p. Kasia, p. Kinga i p. Stanisław, p. Edyta, Szkoła Podstawowa nr 9, Centrum Wspierania Rodzin -Swoboda. Bardzo Wam wszystkim dziękujemy :-))))). Dzięki Wam te Święta były dla naszych dzieci wyjątkowe.  Jesteśmy wzruszeni :-))))

W grudniu dopadły nas też różne zmutowane infekcje, które ciągnęły się do Nowego Roku. Tak niestety jest, że przedszkolaki przynoszą a chorują maluchy. Dziękujmy dr Sawickiej -Metkowskiej i dr Jędrzejczak. dzięki Wam Patryk nie trafił do szpitala i mógł Święta spędzić z nami.

Wszystkim naszym Przyjaciołom, Mikołajom i dobrym Aniołom oraz tym, którzy na naszą stronę trafili przypadkowo życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Niech spełniają się marzenia i realizują plany.